| maryalove a întrebat:

Am o intrebare,pentru cei cu ochi "cameleonici" (adica care isi schimba culoarea din verde in albastru si invers).Cum vi se schimba? Adica are vreo legatura cu emotiile,daca da, care? Mersi:*Anticipat(Funda+Vot:*)

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Buna. Mie mi se schimba dupa anotimp.Vara i am albasti iar iarna, toamna si primavara i am verzi.Depinde si de persoana.Se intampla la unele persoane sa aiba legatura si cu emotile. Sper ca te-am ajutat.:*

2 răspunsuri:
| lavinia789 a răspuns:

Uneori la unele persoane se schimba dupa vreme sau de exemplu eu ii am caprui ziua iar noapte negri sau se mai poate si dupa emotile tale sper ca te-am ajutat! Funda!

| addaadda43 a răspuns:

Mie mi se schimba culoarea ochilor din caprui in verde atunci cand sunt foarte trista sau nervoasa in general la lucruri negative.