| manuelaaa a întrebat:

Am o intrebare pentru fetehappy. Am auzit ca poti sa iti ondulezi parul cu placa de intins parul.Nu am o placa prea performanta, dar se poate? Si daca da, cum? Daca nu il dau cu fixativ rezista? Multumesc mult,

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Da poti sa-ti ondulezi parul cu placawinking. Trebuie sa-l infasori pe deget il iei si il tii asa cu cealalta mana iei placa si il pui asa pe ea. si dupa sta ondulat. Nu cred ca rezista prea mult daca nu il dai cu fixativ, nu am incercat fara. Dar totusi rezista vreo 2-3 ore.

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

La mine rezista si fara fixativ.Dar n`ar strica un pic de spuma.