| natalia_5717 a întrebat:

Prietena mea a vazut intr-un magazin o placa de intins parul la pret de 53 lei, si nu, nu era la reduceri. Cat de performanta poate fi o placa la pretul acesta? Msy happy

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Nu este buna, pe langa faptul ca nu are ceramica nu are nici putere de indreptare, eu am avut o placa la 50 ron si nu era buna de nimic indreptam da nu se cunostea, si acum mi-am luat una la 180 ron si nu se compara tine cateva zile pana ma spal pe cap

12 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Depinde ce marca este, daca este ceramica, nu stiu daca pretul este cel mai bun criteriu.cauta si tu pe net pareri despre placa respectiva.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

kratos
| kratos a răspuns:

Destul de slaba... depinde de model si de producator.
Oricum din multe experiente ale prietenelor mele eu iti recomand masca de par si bigudiuri happy.

| miroonah a răspuns:

Eu am avut una la 119 lei.nici aia foarte stralucitawinking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Scumpa voi vreti sa ramaneti fara par?
Daca vreti placa cumparati'va una din ceramica dai vreo 200 ron dar ai cv calitaiv.
Si sa nu uiti de produsele care se folosesc inainte de indreptare ca sa nu iti arzi parul. Si sa folosesti masti pentru ca sunt sanse sa ti se despice firul de par sad, si ar trebui sa te tunzi de 2 ori pe luna [asta daca folosesti placa des]. Normal plac o folosim cand mergem la un eveniment, adica ar trebui folosita cam de 6 ori pe AN. Succes kiss

Răspuns utilizator avertizat
| den a răspuns:

Nu e foarte buna... daca nu e din ceramica nu are rost sa ti-o cumperi happy

| emy a răspuns:

Sa stii ca, de cele mai multe ori, pretul nu reflecta calitatea.Asta e ceva relativ.De exemplu:o bluza care costa 30 de lei, poate fi de calitate buna, iar una care costa 150 de lei si care, cica e de firma, poate fi de proasta calitate.Eu cunosc persoane care au invatat acest lucru din proprie experienta.Eu zic sa incerci.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am din aia ieftina si e destul de buna. Merita sa incerci.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
O placa de indreptat parul de o calitate superioara este peste 300 ron.
Placa de care povestesti este de duzina.
Nu este buna.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii adevarat. O placa trebuie sa fie subtire, de ceramica. si eu am una. Odata, am cumparat una cu aburi dar era cam groasa.si nu ii buna deloc, dar am dat pe ea 150 ron.acuma mi-am luat una la 50 ron adusa din Germania de la saloane profesionale. Ii subtire, de ceramica si ii foarte buna. Deci asteadin Romania nu sunt bune de nimic.mai ales daca ii asa de ieftina. A mea a fost ieftina ca era deja folosita, dar de profesionistiwinking

| Iulia8659 a răspuns:

Eu zic ca nu este asa de buna, dar cauta pe internet si vezi poate o sa gasesti mai multe informatii despre acea placa.