| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete... Daca vedeti un baiat de care va place (prima data cand il vedeti), il cautati? Cum l-ati cauta ( prin ce surse, etc.)? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| fetitafrumusika a răspuns:

Pai as incerca sa aflu mai multe despre el de la prieteni lui sa ii aflu numarul de telefon id`ul sau facebook`ul si l`as intreba daca ii place de mine i`as spune ca imi place de el mult si... depinde de raspunsul lui sper ca te-am ajutat... Fundtisa?:X

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu prea mi se intampla sa-mi placa cineva asa la prima vedere, si daca mi s-ar intampla slabe sanse sa-l caut.

| Patrick0Star a răspuns:

Probabil facebook. big grin Oricum, daca vrei sa dea de tine... trebuie sa o ajutiwinking

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Daca nu asculti Dragonu`, Flow Rege, Haarp, Chimie...esti nul in cultura asta!

| andreeacryss a răspuns:

Eu as incerca sa-i aflu id-ul de mess
facebook-ul
si apoi nr de telefonn
funda?