| andreea200092 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Intrebarea este: daca menstruatia mi-a venit pe 27 iulie, in august cam pe cat trebuie sa imi vina?

Răspuns Câştigător
| LioErnest a răspuns:

Daca ai mentruatie regulata, ar trebui sa iti vina tot in jur de 27 august! daca e prima ta menstruatie atunci e regulata... poti sta linistita! daca nu e regulata nu e nimic in neregula cu tine, sa nu te sperii! este normal!

daca ti-am fost de ajutor, intra pe facebook te rog:
http://www.facebook.com/mondenpunctro

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Cam tot in jur de 27-30 august.

| Dragonfly6 a răspuns:

Si vrei sa ghicim noi dupa cate zile iti venea in mod normal?

| Dlkee a răspuns:

Pe 24 august sau pe 30 august. Succes :*

| andreea9701 a răspuns:

24-27 august