| Anonimus02 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete: mie imi plac absorbantele de la always. E marca mea preferată. Singura chestie ce nu-mi place la ele e ca fosnesc. Cum pot face sa nu mai fosneasca? Am încercat si alte branduri dar tot fosnesc. Ce sa fac? Va rog sa răspundeți

Răspuns Câştigător
| Serena03 a răspuns:

Daca nu vrei zgomote dubioase cat timp esti la baie iar de obicei in casa este liniste, da drumul la apa de la robinet sau trage apa la toaleta, in acel timp iti poti face treburile linistita happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fosnesc cand? Cand mergi sau cand il pui?
Cum naiba sa fosneasca ca si eu folosesc din alea si n-am patit asa ceva. Poate nu le pui bine.

| Kira5854 a răspuns:

Absorbantele au diverse dimensiuni, daca fluxul menstrual nu este impresionant de mare, incearca sa schimbi marimea cele portocalii sunt cele mai mici, daca nu crezi ca asta e problema, incearca sa le fixezi mai bine, incearca sa le pui mai strans pe chilot sau sa porti in perioada aceea blugi mai rigizi si mulati, care sa il sustina, la fel si lenjeria intima cat mai fixa