| ammerie a întrebat:

am o intrebare pentru in special pentru baieti., dar si pentru fete daca vor sa raspunda. Credeti ca sunt prea grasa/fetele imi spun mereu /si unii din baieti ca sunt grasa/ asa credeti? uitati o poza si dati`va cu parerea pleasee [-o< http://anabell-ana.hi5.com/......otoUser.do /a si dau si fundita / va rog am nevoie urgent de raspunsul vostru:*

3 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Am dat click pe link dar imi zice ca e privathlaughing

| Deeu_1723 a răspuns:

Nu eşti,mă.
Întradevăr,mai trebuie să slăbeşti, dar nu foarte rău. Vreo 2, 3 kg.

| OoODaNnYOoO a răspuns:

Asa si asabig grin