| ciufulix de menta a întrebat:

O fata are la poza muzicaa cum pot pune si eu plz dau fundita [-o<

uitati`va aici : http://mica-eliza.hi5.com/......otoUser.do

2 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Cauti un clip p youtube, a carei piesa iti place tie. Copiezi codul embed ( de dedesubt), il lipesti in locul pentru commenturi si modifici ceva la el : unde ai "width" si "height" in loc de cat iti arata acolo, scrii 0 (zero). Vezi ca se mai repeta o data numerele astea mai jos, faci la fel, pui 0. Apoi, dupa =1& si inainte de "type=" scrii autoplay=1 dupa care dai post comment. Sper xca am fost destul de explicita. bafta :*.

| ciufulix de menta explică:

Nu merge nu imi arata nimic cand fac chestia asta crying