| adrian85 a întrebat:

Buna TPU
am o intrebarea. Urmeaza sa-mi tin majoratul si fiindca n-am prietena, trebuie sa deschid dansul cu soramea.Nu stiti vreo melodie pe care pot sa o fac.Totusi una de dragoste nu cred ca se potriveste...

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Nu,. de dragoste in nici un caz. EU daca as fi in locul vostru as face un colage ( de exemplu o melodie mai lenta - apoi sa se dea in hip hop si inca un gen muzical) Succes, si La multi ani!

| BeAmazing a răspuns:

Chiar cu sorata? De ce nu-ti cauti o prietena? Sau atunci platesti pe una sa fie iubita ta pentru o noapte! E ciudat sa incepi dansul cu sora ta! Cat despre melodie, depinde ce artisti iti plac ce muzica preferi, asta tu ar trebui sa alegi!