| lolo3456 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema am gasit muscaturi de purici pe corp si dupa am facut curat am schimbat patura lenjerie si tot m-au muscat ce sa fac sa treaca cat mai repede petele pana joi ca e balul bobocilor si nu am chef sa se vada cand ma schimb va roooog heeelp si cu ce sa scap de afurisitii astia de purici ca nu am mai avut niciodata plus ca nu am animale posibil sa ii fi adus vecina mea ca are caini si pisici puricosi

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa dezinfectezi in toata casa/apartamentul pentru a scapa de ei, e nevoie sa dezinfectezi de mai multe ori la interval de 7-10 zile iar de bubitele de pe corp nu cred ca vei puteascapa de ele pana joi, faci tu cumva sa nu ti le observe nimeni