| Tabii. a întrebat:

Neatsa'! Ieri m'au muscat niste tantari pe spate, iar peste 2 zile plec la mare si nu vreau sa se vada.crying. Spuneti'mi va rog frumos cum sa scap de aceste muscaturi in 2 zile sau cat mai rapid.Thanks!

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dă cu crema mentolata sau cremă de galbenele şi în niciun caz să nu te scarpini happy

| claudia_7744 a răspuns:

Nu te scarpina si date cu mixtura mentolata.

| Anonoim a răspuns:

Alifie chinezesca

| KaMy a răspuns:

Pai am avut si eu aceeasi proble hi mie mi s-a dat de la farmaci o soluyie foarte mentolata imi calma mancarimile imediat si in 10minute imi treceau

| MilkshakeShake a răspuns:

Mie intr'o zi imi trec cu
NIDOFLOR