| 4U2 a întrebat:

Am o mare problema cu parul meu cret.
Dupa ce il spal, imi sta exact asa cum vreau, dar dupa ce se usuca, se umfla ca o punga de popcorn.
Ce-i drept, onduleurile se pastreaza cat de cat, dar cand il piaptan sau cand il descalcesc parca-i o matura.
Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AdyBha a răspuns:

Eu mi-am dat un timp cu spuma si imi statea bine adica il mai indrepta nu mai statea asa ca o matura eu iti recomand sa incerci sa vezi cum e depinde si de par sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Am exact aceeai problema si habar nu am ce as putea sa-i fac straight face
Incepe sa ma enerveze :-l

| Roxanaioana a răspuns:

Si eu am parul cret numai ca mie mise aseaza bine din fericirebig grin...si eu daca ma prieptan patesc la felcryingde aceea fac baie foarte des pentru ca al meu e si des si nu il pot descurcalaughinge bine sa folosesti o placa de parbig grineu ma pieptan si dupa ce arat ca o "matura" il ud si dupa se aranjeaza super binebig grin