| Felly_8289 a întrebat:

Am o mare problema ...In 6 zile este ziua prietenului meu si as vrea sa-i organizez o petrecere surpriza dar, nu prea am unde deoarece casa mea este in renovare ...stie cineva, daca esti minor poti inchiria o camera de hotel? si daca nu puteti sa-mi dati idei despre ce as putea sa fac? tinand cont ca nu prea avem prieteni unde am putea organiza.

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Si eu i-am facut o petrecere surpriza prietenului meu si am mers cu cortulbig grin. A iesit mai bine decat ma asteptam.
Bineinteles ca acum nu poti merge cu cortul dar poti face asta oriunde si in cel mai banal loc. O sa fie placut surprins.
Ca sa iti mai dau o idee, era ziua unei fete si toti pritenii ei se faceau ca au uitat si apoi 2 dintre ei au tarat o pana la capatul liniei de autobuze unde inchiriasera un autobuz si erau toti acolo si i-au sarbatorit ziuahappy

| Catalin91 a răspuns:

Nu, nu cred ca poti inchiria o camera de hotel dar ai putea sa inchiriezi un mic local, sa zicem un mic restaurant ori ar fi multe idei unde sa faci o petrecere surpriza trebuie doar sa gasesti, sa te interesezi.