| pisicutza a întrebat:

As vrea sa ii fac o surpriza prietenului meu se apropie ziua lui si as vrea sa ii organizez o petrecere surpriza, dar am nevoie de niste idei (la el acasa nu se poate pentru ca e foarte departe ). Cele mai bune primesc funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Mhm, invită cățiva prieteni apropiați la un restaurant și spune-i să vină la o oră stabilită de voi la acel restaurant.happy Când intră pe ușă voi o să incepeți să îi cântați, să-l îmbrățișati, blablabla. (restaurantul ăla să fie privat. adică să fie acolo doar persoanele apropiate, zic). Sau dacă nu ai posibilitatea, poți să faci petrecerea asta la tine acasă.

| Hieer a răspuns (pentru Hieer):

Spune-i iubitului tău*, scuze.