| JuiceApple a întrebat:

Buna TPU...Am o mare problema si nu stiu cum sa o rezolv.Acum cateva zile eram buna prietena cu o fata, in acelasi timp si prietena mea tot cu aceea, acum ele doua au vb si prietena mea i`a spus ca am facut` pe cealalta curva, eu ne facand`o i-am spus ca nu este adevarat dar aceasta acum vrea sa ma bata, ea nu constientizeaza ca pentru mine se baga mai multi si o bat si eu dar... o las ca pe eaoh go onAcum intrebarea este cum pot s`o bat, adica s`o doara taree? Funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| OanaMajoMadness a răspuns:

Pai...greu de spus...dai una sub centura in pumn un gura si gata si ar fi mai bine daca nu tear para. funda? vot?

3 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Cel mai tare o va durea orgoliu daca vei ridica mai multi copii in otriva ei

| RazvyRazvanel a răspuns:

A. Buna Intrebare! Poi te.ash sfatui sa nu-i dai la fata...deci fara semne daca ma intelegi laughing...dai la spate si la picioare laughing.sao doara laughing

| Unffox a răspuns:

Ignoranta, superioritatea si replicile inteligente dar rautacioase pot rani pe oricine devil

Fi tu mai presus de ea!