| Nfmcnskkdksjajbd a întrebat:

Am o mica alunița pe fata, iar lângă ea mi-a apărut un cos, dar in urma lui a rămas o mica pata maronie, fiind lângă alunița, acum alunița pare mai mare deși nu e. Cam încât timp trece urma cosului? Pt ca ma simt foarte prost din aceasta cauza, când ma uit in oglinda nu văd decât alunița și parca-mi pierd increderea in mine. help!

3 răspunsuri:
| Alexis123bsb a răspuns:

Hey! Si eu am patit asa si sincer nic nu mi-am dat seama cam in cat timp a trecut.Depinde si de marimea cosului, mie mi-a trecut cam in 2 sapt pot spune cu tratamentul pe care il aveam de obicei nu am adaugat ceva in plus

| Nfmcnskkdksjajbd explică (pentru Alexis123bsb):

Pai pentru ce aveai tratament?

| Alexis123bsb a răspuns (pentru Nfmcnskkdksjajbd):

Pentru acnee