| HaPpYsAdYoUaNdI a întrebat:

am o mica denumerire mai mereu cand un anume baiat se aseaza langa mine simt un gol in stomac ....de exemplu astazi stateam in curetea scolii pe o banca cu mai multe colege si s-a pus si el in poala mea atipise o prietena iar el s-a pus pe banca apoi a plecat persoana care era intre noi iar toti ceilanti parca intentionat l-au inpins mai langa mine dupa aceea s-a eliberat un loc in stanga lui eu fiind in dreapta iar colegele mele au zis sa se dea mai incolo si nu a vrut pe motiv ca statea bine :j dupa banca sa ocupat total iar noi doi statea lipiti unu de altu era cam ciudat mai ales ca batea vantu iar parul meu ii venea lui pe fata dar si asa tot nu se dadea la o parte iar eu ma simteam din ce in ce mai ciudat mai ales ca intre capetele noastre erau cam 20 cm, eu eram ceva de genu doamne sa nu se apropie pentru ca eu am niste reflexe imediate fata de cine se apropie de mine... mmmmda a fost ciudat
P.S. - am 14 ani stiu ca sunt mica pentru asa ceva dar na. el are 15 ani si e varul colegei mele mai suntem si din aceeasi scoala

Dau funda happy fara raspunsuri la misto.

2 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Clar că îi place de tine, altfel de ce s-ar fi pus în poala ta? Dacă vrei să fie ceva între voi doi începe să te bagi în discuţie cu el happy Pa

| koorino a răspuns:

Draga mea eu cred ca te place. De ce spun acet lucru? Simplu, cand iti place o persoana vei fugi la prieteni si te vei confensa fata de ei. Iar prietenii se ajuta la nevoie. Ei practic l-au ajutat sa-l faca sa se aproprie de tine. Bafta!