| DouaFese a întrebat:

Am o mica-mare problema!
Daca ma-s duce la ginecolog si eu m-am masturbat in trecut se poate afla?
Adica se poate afla ca te-ai masturbat?
Funda!
Cer seriozitate!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu.Dar cine are treaba cu asta? Ginecologul in niciun caz.

| Lavii_3618 a răspuns:

Nu.nu are cum.

| Alexutza0802 a răspuns:

Nu,de fapt depinde cum te'ai. daca nu ai introdus nimic in vagin nu are ce sa vada happy

| MsGeorgy17 a răspuns:

Esti copil mai? cum sa poata vedea asa ceva? in niciun caz, stai linitita doctorul nu iti spune niciodata nimic indiferent daca ai facut ceva acum 2 luni sau chiar si ieri.el doar iti face controlul necesar nu ai de ca sa iti faci grijihappy