| twisteo a întrebat:

Medicul ginecolog poate vedea daca te-ai masturbat, dar fara sa iti introduci nimic in vagin?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi chiar culmea sa vada ginecologul asta, stie daca ai nascut sau ai facut avort dar daca te ai masturbat, asta nu va sti si nu va vedea numai daca i spui tu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da, dacă medicul e superman vede. Î și dă jos ochelarii și vede prin lenjerie dacă ai făcut tu...

| neutrino a răspuns:

Da. Se uita doar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa vada asa ceva! Absolut imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil dacă te masturbezi înainte de a te duce la ginecolog, o să vadă că ai stimulat clitorisul - e umflat și roșulaughingDa așa nu are cum să-și dea seama.

| elenusa12 a răspuns:

Nu.funda?

| jess179 a răspuns:

Daca te-ai masturbat mult timp, se poate observa o roseata, sau o umflatura.

| sindromforyou a răspuns:

Nu are cum sa vada.

| ChayFanSan a răspuns:

Sigur ca poate vedea... daca o faci de fata cu el happy

| themostgoodfriend a răspuns:

Nu nu se poate dar poate fi rosuu umflat sau chiar cu un lichid scurganduse din ea daca te masturbezi