| aany0 a întrebat:

Am o mica rugaminte le voi... Vreau sa slabesc vreo 2-3 kg. si nu stiu cum, nu vreau sa tin diete sofisticate. Eu fac sport destul de mult. numai ca nu am un program in care sa mananc.Ma puteti ajuta cu un sfat, ceva.. Mersi! Ofer

1 răspuns:
| jj95 a răspuns:

Salutare, pai incearca sa nu mai mancanci paine, sau diferite drasimi, iar cand faci sport imbracate cu ceva de(material fas) sau ceva gros pentru a transpira mai mult indiferent de vreme, bafta.