| loryys a întrebat:

Am o pagina de facebook cum sa adun mai mult like-uri? funda

https://www.facebook.com/pages/Ursuletz-Chocolatiu/48484 3351584101?ref=hl

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuta cu administratorii altor pagini de pe facebook, si spune-le sa iti faca reclama, si tu sa le faci lor reclama.

| TashaUhm a răspuns:

Prin simplul fapt ca Acum ai facut reclama. banuiesc(de fapt mai mult ca sigur) sunt cel putin +10like's in plus..nu?
Da` si tu anunt la ziar. nu mai face reclama pe aici`!oh go on cersetori`!raised eyebrows

| raresm99 a răspuns:

Exista optiunea acee a facebook prin care-ti poti face reclama. Insa este contra cost