| Miiiky a întrebat:

Buna TPU am o pagina pe facebook si as avea nevoie de niste >notite:Funda care imi dalove struck

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

DRAGOSTE :

1. Totul s-a terminat. Asta e soarta.
De fapt ma bucur ca e gata. Tu in stanga. eu in dreapta.

2. Daca imi pare rau de ceva in viata mea.
e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta.

3. Ia'ma de mana.
Hai sa trecem peste toate impreuna.

4. Iubeste`o pana mori. C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

5. Pentru ca îl iubesc si ma iubeste!

6. Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

7. ->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

8. Te voi pune pe primul' loc indifierent de ce se va intampla.
pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta

9. Hai sa fugim, sa evadam. Hai sa plutim, sa zburam.
Hai sa zambim, sa visam. Hai sa traim si sa uitam

10. • Spun ca nu`mi pasa, ba`mi pasa sa stii. Spun ca o sa plec azi, dar o sa ma`ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi`e dor, sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok, dar de fapt nu mi`e usor.

11. Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege

12. Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

13. Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

14..Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as I incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

15. -Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat :X

16. Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.

17. Vreau sa plang pentru`. noi sa imi cer iertare` `.in fata ta am fost un copil si` ma doare. `.:-xx! As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva 

18. stii.n'Ai decat sa vorbesti singuraa.imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza! "

19. daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[]si asta e tot ce conteaza

20. `^-^`Da_cha ma Iubesthi_ii Aja cum zici vino back la me

21. Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

22. Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`

23. Priveste-ma`n ochii să`ntelegi. sentimentele pe care nu ştiu să ţi ℓe spun

24. Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine.; x

25. Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă, n-o face!"

26. # Atat am asteptat. sa vad daca intelegi. ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii sa alegi.

27. ` Nu merita`;]!`ღ` Tu` suferi` ` Si` Vrei sa Fie` bine` ` ●º•`.→` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

28. →` Nu stiu`;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede`;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

29. Inima mea nu-i de vânzare!

30. Este incredibil cum cineva îţi poate rupe inima şi tu tot îl iubeşti cu bucăţelele rămase.

31. Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.

32. Şi n-ai să mă vezi că mă plâng, n-ai să vezi că mă ascund. Sunt pur şi simplu ceea ce sunt! Şi încă o dată iert, dar nu uit ♥!

33. Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

34. Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat, e simplu`.

35. Eu? Ma’m indragostit! El? Iji bate joc!

36. Voi va laudati ca ati avut patul lui Eu ma laud ca am avut inima lui:X Ca e un golan stiu prea bine Dar stiu ca golanul asta ma iubeste doar pe mine

37. Ai avut-o de mult dar acum nu o mai ai Ai incercat sa o inlocuiesti. dar nu puteai caci o iubeai:X

38. "Cand iti va fi mai greu in viata, sa ai incredere in mine... iti dau totul daca imi ceri!

39. Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine

40. `[Tot ce`am vazut]`[tot ce`am facut]`[tot ce`am simtit]`[a fost pentru ca te-am iubit]`

41. Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea!

42. Spun ca nu te mai iubesc, mint! Inca esti in sufletul meu, simt!

43. Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea. Sper ca te'am ajutat. happy Funda? ♥