| Iridinvest a întrebat:

am o pagina speciala pe facebook si as vrea sa adaug la admine inca o persoana care a dat like la pagina deja. cum fac asta? funda pentru primul si cel mai complez raspuns!

Răspuns Câştigător
| CuteAle a răspuns:

Sus de tot scrie panoul de administrare, acolo se afla 4 butoane, apasa pe butonul pe care scrie "Editeaza pagina" o sa-ti apara alte "butoane", apasa-l pe cel care scrie pe el "Roluri Administratori" acolo v-a aparea poza ta si inca un chenar mai jos. Acolo trebuie sa scrii numele acelei persoane. Daca nu iti iese ceva intreaba-ma. Pup.