| Nostradamus1992 a întrebat:

am o problema, acum o luna mi-am cumparat un Samsung Galaxy s3, cum nu am router am reusit de am spart parola vecinului de la et 3 de net. De 2 zile nu stiu ce se intampla ca mi se conecteaza internetul la routerul lui (imi arata si in colt sus cum ca netul este activat) dar cand intru pe o pagina sau pe aplicatii imi spune ca nu am netul activat! Plssss help me,

Răspuns Câştigător
| dorobantuciprianbogdan a răspuns:

Omuletul de la 3 si a schimbat parola.Nu te panica ca nu a patit nimic telefonul.A ramas salvata adresa lui de wi-fi (ip-ul) dar cum parola este alta nu l lasa sa se autentifice. Daca o sa intri in setari-wi fi o sa vezi ca tot incearca sa se conecteze dar nu are permisiunea. Sper ca te am ajutat. big grin