| NPI a întrebat:

am o problema,ajutati-ma va rog, vreau pina la vara sa slabesc macar cu vreo 10-15 kg,imi puteti recomanda ceva diete? ceva exercitii pentru ca sa slabesc la burta? eu in genere doresc sa slabesc peste tot, dar ceva exercitii si pentru burta vreau ))
Funda celui mai detailat raspuns :***

Răspuns Câştigător
| ROCK30STM a răspuns:

Pai poti manca orice pana la ora 1, apoi de la 1 la 6 (fructe, legume, salata ) dupa ora 6 seara sa nu mai mananci nimic. Este indicat sa consumi multa apa, sa inclocuiesti sucurile cu ceai sau apa si zaharul este indicat sa il inlocuiesti cu mierea de albine. Trebuie sa faci miscare timp de 25- 60 de minute pe zi, pentru a da jos din zona abdominala sau burta sunt indicate abdomenele.

1 răspuns:
| fastXandXcurious a răspuns:

Naveti sali de fitness sau cum se scrie la voi in judet? instructorii stiu exact ce exercitii sunt cele mai eficinete. intereaseazate si tu...