| ciufylovemusic a întrebat:

Cum pot sa slabesc zproximativ 10 kg in aproximativ o luna? Dar vreau ca asta sa o pot face mai mult prin sport decat prin diete. imi puteti recomanda exercitii? va rog

4 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Inot mult, mult si alergare in parc. Nu este perioada buna pentru slabit. ai grija ca si caldura este geu de suportat pentru organism, de aceea te-am sfatuit inotul si alergatul.atentie la evitarea dezhidratarii! Deci. apa, apa multa, fructe si legume.

| petroindarkness a răspuns:

Odata ce mananci foarte mult si in acelasi timp faci la fel de mult sport cred ca te menti.Incearca o dieta simpla, prin fructe si legume, si de asemenea mult sport.Bafta!

| ZeYa a răspuns:

Nu cred ca poti sa slabesti atata in doar o luna, este foarte mult.
Daca vrei sa slabesti prin sport ai putea sa mergi la sala si acolo sa-ti recomande exact ce exercitii trebuie sa faci, dar bineinteles ca o sa trebuiasca sa ai si un regim alimentar special, altfel nu se poate.
Multa sanatate!

| ciufylovemusic explică:

Va multumesc mult!