| Anonima6754 a întrebat:

Am o problema...am 12 ani..plac un baiat de 14 ani..sunt prea mică pentru iubit și nici nu sunt pregătită pentru relație, dar nu știu ma tot gândesc la el (el nu știe nimic). Nici măcar nu stiu ce simt...help! Fără jigniri va rog!

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Așteaptă să mai crești, ești prea micuță acum pentru un așa zis "iubit". Cât despre acel băiat, cel mai bine ar fi să nu-i spui că îl placi pentru că oricum nu cred că situația se va schimba cu ceva... Cu timpul, o să-ți dispară și gândul de la el, așa că nu-ți face griji!

1 răspuns:
| SebastianAndreiLaszlo a răspuns:

Fa ce crezi ca e mai bine dar numa sa nu fie fboy happy