| FlaFy6666 a întrebat:

Buna TPU am o problema.Am avut o prietena care se taia pe maini cu lama, am incercat sa ma tai si eu si mi-a placut de atunci ma tai incontinu cand sunt nervoasa sau suparata.Acum nu stiu cum sa ma opresc din cauza asta m-am certat si cu prietenul meu.Va rog spuneti-mi cum sa ma opresc. puteti sa ma gasiti si pe mess. id:larysamyhaela

Răspuns Câştigător
| dfnxjvgh a răspuns:

Si eu am avut probleme din astea straight face eu am fost la psiholog :d du`te si tu tongue mie mi-a mers mult mai bine dupa aceea :]

1 răspuns:
| ioanaspataru a răspuns:

Incearca sa-ti bandajezi mainile.in felul asta nu te vei mai putea rani