| zambilik a întrebat:

Buna TPU am o problema candva mia schinbat parola de la fb, si nu stiu c parola am ca sa mi_o pot schinba inapoi imi trebuie parola de la mess si raspunsurile la intrebari si cine mi-a facut mess nu mai stie ce date mi_a pus mai pot face ceva sa recuperez parola de la mess si fb? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,zambilik.Imi pare rau pentru tine,dar nu mai poti face absolut nimic in niciunul dintre cazuri! Ar fi trebuit sa iti notezi parolele pe niste foi, si sa ai foarte mare grija de ele! Este nasoala treaba, caci iti dai seama, va trebui sa iti faci si ID nou, si cont pe facebook nou.Asa e viata.Din greseli se invata!
Ar mai putea exista o cale prin care sa iti recuperezi parola de la facebook, dar asta ar fi sa spargi chiar contul tau.Cauta pe Google cum se sparge un cont pe facebook, poate iti spargi contul! happy laughing
Bafta! Sper sa iti recuperezi parolele, daca nu, macar una dintre ele!