| Rakanishuu a întrebat:

TPU am o mare problema ajutati-ma repedee! Deci azi dimineata cand sa intru pe Messeneger nu mergea parola. Si faza este ca la niste "prieteni" ii cam intereseaza ce fac eu pe mess. straight face Si cand ii intrebai ce au facut cu parola mea n-au spus nimic. Deci ajutati-ma sa mi-o recuperez crying Nu stiu... ceva de spart, de aflat, ca mie-mi trebuie id-ul acela.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca altcineva a stiut parola, a intrat si a schimbat-o, nu o mai poti recupera.NU este rpogram de spart parole, ce gasesti pe net sunt doar niste amagiri, sa castige ei bani din clik-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o schimbi dai la forgot password sau parola uitata si acolo iti trimit ei prin mail ceva si iti bagi o parola noua si gata!

| Rakanishuu explică (pentru anonim_4396):

Nu merge ca am incercat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Atunci..cont nou sad

| ONElena11 a răspuns:

Fa presiuni asupara lor si incearca incontinu sa iti deblochezi parola

| Rakanishuu explică (pentru ONElena11):

Le-am zis si ca ii dau pe mana politiei laughing) si nimic... sad

| SidaN a răspuns:

Iti raspunzi la intrebarile tale secrete. daca nu le-au schimbat ai noroc.