| AleWhatever a întrebat:

Am o problema care cred ca multi dintre voi o aveti.Am numai 12 ani si trec in a sasea [yaay :3].Prietenele mele toate au iubit, si se lauda peste tot si chestii.Eu nu cred ca iubit de la varsta asta chiar daca asa e "moda" mai nou. Poate daca chiar imi place de cineva si e reciproc atunci da.Off topic.Anyway.Cand le explic prietenelor,zici ca a inceput Zombie Apocalypse. Ma simt cam forever alone cand mi se intampla si nu stiu ce sa fac cu ele :-l cum se le explic, sau nu stiu... Sa le fac sa taca.Nu sunt rusinoasa, le spun oamenilor verde in fata dar la chestia asta ma blochez pur si simplu. Ajutor? big grin Dau funditaaa;*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele ar trebui să se blocheze când vine vorba despre acest subiect, nu tu. Panarame încă de la 12 ani, frate, cât de departe s-a ajuns...

| AleWhatever explică (pentru anonim_4396):

La cata dreptate ai, iti dau funtitaa;*

4 răspunsuri:
| Adelina_Iuliana_1998 a răspuns:

Nu e o rusine, pur si simplu nu vrei si ai dreptate nu este normal la varsta ta, sfatul meu este sa inveti...o sa iti prinda bine mai tarziu..si prietenele tale o sa fie invidioase pe tine cand o sa fi mai mare si o sa ai un prieten pentru ca o sa fii mai "cuminte" si nu neaparat timida..De ce sa nu fi tu unica?

| geo_9829 a răspuns:

Ok...in primul rand nu trebuie sa iti fie rusine sa iti sustii propriile idei.Doar poti sa le spui ca iti traiesti copilaria in modul tau (si cand spun capilarie nu am refer la jucat sotron bla bla).Sa nu te lasi influentata de aceste fetite prostute care nici nu stiu ce ii ala cuvantul dragoste dar ele il folosesc in fiecare propozitie. Daca iti sunt prietene adevarate o sa te inteleaga.winking...si am vazut ca deja ai dat fundita dar ti-am spus astea ca un sfat.

| n3aR93 a răspuns:

Corect nu trebuie sa ai iubit de la varsta asta in plus "prietenele" tale nici nu stiu ce e aia o relatie. Eu te sfatuiesc sa o lasi balta ca nu ai pentru ce sa iti bati capu big grin treaba lor nu a ta.