| EllyMelly a întrebat:

Am o problema care ma macina mereu si nu stiu ce sa mai fac. Imi lipseste increderea in mine, si mereu cred doar lucruri urite despre personalitatea mea. Va rog frumos ajutati-ma cu niste sfaturi, cum as putea sa invat sa am incredere in mine pentru ca chiar nu mai pot continua asa. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rugandu-te la Dumnezeu simti ca cineva iti este alaturi si avand o atitudine optimista.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai cum altii au incredere in ei, indiferent ca spun prostii sau fac chestii rele asa ar trebui sa ai si tu, mai ales ca probabil NU esti asa.De ce sa crezi lucruri urate? Ai omorat pe cineva, ai dat in cap, ai furat?! Nu cred ca poti avea incredere in tine peste noapte, dar incet incet vei capata incredere.Trebuie sa fii sigura pe tine si sa nu te lasi intimidata de altii.Succes! :*

| Cristinutza21 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine, si nimeni nu are o personalitate urata, atunci cand gandesti crezi ca faci ceva rau sau spui ceva rau, nu-ti pierde increderea in tine fii curajos, fiecare are incredere in el insasi.