| DarySiNimicMaiMult a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema cu cea mai buna prietena a mea.Incepe sa fuga de mine si daca fug dupa ea si o prind imi spune ca glumea si eu zic ca nu e amuzant si ea imi spune ca m-am schimbat,ca inainte era amuzanta,glumeata dar acum sunt serioasa.Ea cand fuge se mai si uita urat si sta cu capul jos.
Ea fuge cand ma vede ca stau si cu alte fete. laughing Eu cred ca e geloasa, dar noi ne cunoastem de 7 ani.Si mereu am fost prietena si nu putem sa stam certate,dar ea fuge mereu, iar dupa RADE CAND O PRIND.Si ii zic ca aratam ca doua proaste cand radem,ca lumea ne barfeste si ea face urat ca cica imi zice "Lasa lumea sa vorbeasca." Noi ne luam in brate mereu, dar acum cand vin sa o iau ori ma ia si ea ori se supara.Copiii rad de ea, dar eu o apar si ea pe mine.Credeti ca se comporta asa ca ii e frica de ce spun ceilalti copii sau e altceva? Multumesc ca ati citit. Dau funda! happy
P.S. Scuze ca v-am plictisit la cat am scris

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca cand o intalnesti sa discuti frumos cu ea si sa iti spuna ce o deranjeaza.