| AnemonaP a întrebat:

Vesela mereu, zambareata, rade mereu, este amuzanta, glumeata, haioasa, nu injura, nu vorbeste urat, isi cere scuze mereu cand greseste, nu raneste pe nimeni, nu face pe nimeni sa se simta prost, iubeste pe tota lumea, este prea amabila cu oricine, nu este suparacioasa deloc, si foarte placuta, indrazneata, si ...asta sunt eu si vorbesc serios, ce credeti? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

7 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce sa zicem noi?happy daca tu te placi e foarte bine.eu sunt fata,dar iti dau un sfat: nu cred ca e bine sa fi chiar atat de amabiala si iubitoare cu toata lumea,uneori poti fi inteleasa gresit, poti fi considerata prea increzuta, serios.ai mare incredere in tine si asta e foarte bine!

| Laviy a răspuns:

Ca esti cretina laughingrolling on the floor Du-te frate de aici cu narcisismele talewinking Ma doare pe mine undeva de calitatile tale. Toti va dati aere si nu va suporta nimeniwinking Get a life.winking

| Heather2001 a răspuns:

Ca esti o laudaroasa distrusalaughingce ne pasa noua de "calitatile" tale? du-te si impusca-terolling on the floor

| Gabica a răspuns:

In primul rand, puteai sa pui si tu intrebarea la Conversatii ca aici n-are niciun sens si daca ai pus-o in categoria asta ca e prea vizitata sa nu te astepti la raspunsuri prea serioase.
In al doilea rand, chiar crezi ca-mi pasa de calitatile tale.Si se pare ca n-ai nicun defect, esti o dulce...dar ma intreb ce zic ceilalti despre tine...
P.S.:La o intrebare stupida se raspunde cu raspunsuri stupide!

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Esti modesta...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm matrimoniale!