| Ctrl a întrebat:

Voua va merge facebook-ul? Mie mi se afiseaza doar bara cu notificari, mesaje si cereri de prietenie, restul paginii nu se mai incarca.

Răspuns Câştigător
| deavolu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi flashplayerul
http://get.adobe.com/flashplayer/http://get.adobe.com/flashplayer/

| cecyly a răspuns (pentru deavolu):

Mii de multumiri, am reinstalat, si imi merge acum facebook-ul happy

| deavolu a răspuns (pentru cecyly):

Cu placere

| MinnieK a răspuns (pentru deavolu):

Am si eu aceeasi problema de doua zile sad.
Am reinstalat flashplayerul desi il actualizasem acum 2-3 zile.
Am mai citit pe aici ca daca il las vreo 2-3 zile isi revine, sau sa instalez un alt browser straight face.
Mai sti vreo solutie thinking

| deavolu a răspuns (pentru MinnieK):

Reinstalazati browserul si daca nu merge foloseste alutul

| Ctrl explică (pentru MinnieK):

Intra la Account settings->Security->Secure browsing si modifica acolo daca e ''disabled'' da-i la ''enabled'' si o sa-ti revina facebook-ul.

8 răspunsuri:
| nimiiiiiic a răspuns:

Si mie la fel straight facestraight face

| Georgi2011 a răspuns:

Mie imi merge perfect!

| andrutzakiss a răspuns:

Si mie la fel... poate e vreo defectiune!