| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mama, mereu vorbeste despre lucruri intime de ale mele in fata tatalui vitreg. Cum sa o fac sa inteleaga ca ma face de rusine cu ce spune. Nu cred ca e normal sa vorbeasca despre chestiile intime din viata mea cu el.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa ii atragi atenția, altceva nu poți face.
Sau sa spui și tu lucruri intime despre ea in fata lui, așa o sa vadă cum e.

| RAY a răspuns:

Dar cat de intime ca poate exagerezi? pana la urma formeaza o relatie nu vad ce rau e sa stii ce face ficata si daca e vitrega tot aia e