| HandsOfTime a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu pc. Vreau sa instalez adobe flash player si imi da eroare. Ce sa fac sa nu imi mai dea.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Dezinstaleaza-l din start->control panel->add or remove programs->selecteaza-l->click "remove" si asa esti sigur ca s-au sters toate componentele.
inchide calculatorul, redeschide-l si prima operatie pe care o faci este sa instalezi "Adobe"-le.
uite ia-l de aici :
http://en.kioskea.net/download/download-91-adobe-player
trebuie sa mearga.
bafta!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Depinde ce windows ai si care varianta de "Adobe" vrei s-o instalezi.
trebuie sa fie compatibile.

| HandsOfTime explică (pentru zdrangoi):

Am windows xp si vreau sa instalez Adobe flash player.Lam avut instalat dar l-am dezinstalat si acum nu mai merge instalat.

| HandsOfTime explică (pentru zdrangoi):

Iti multumesc mult.Am reusit sa-l instalez.

| zdrangoi a răspuns (pentru HandsOfTime):

Ok!
bravo!

| zdrangoi a răspuns (pentru HandsOfTime):

Dezinstaleaza-l din start->control panel->add or remove programs->selecteaza-l->click "remove" si asa esti sigur ca s-au sters toate componentele.
inchide calculatorul, redeschide-l si prima operatie pe care o faci este sa instalezi "Adobe"-le.
uite ia-l de aici :
http://en.kioskea.net/download/download-91-adobe-player
trebuie sa mearga.
bafta!