| Rianakkaee a întrebat:

Buna TPU,am o problema de ceva vreme, efectiv nu mai suport felul in care arat, merg pe strada si vad fel si fel de fete exact asa patesc si pe social media, ma uit la ele ca arata bine si mi se pare ca eu arat ca naiba + ca prind si ciuda pe ele ...plz nu radeti de mine si spuneti ce as putea face in legatura cu problema asta...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| varcopisicul a răspuns:

Iesi de pe social media pentru o perioada. jur, iti face mai bine. nu trebuie sa te simti rau sau obligata sa arati ca celelalte persoane. daca anumite persoane te fac sa te simti naspa poti sa le dai unfollow sau sa le blochezi sau pur si simplu le ignori. axeaza-te mai mult pe tine :3 nu te compara cu ceilalti.

| Rianakkaee explică (pentru varcopisicul):

Mersi foarte mult, asa am sa fac!?❤️ happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa te auto-educi fiindca frustrarea ta porneste de la invidia pe alte fete.
Invata sa te iubesti si sa te placi, asa cum esti, fiindca alta mama ta nu mai face, iar ca sa faci operatii estetice majore, nu cred ca-i posibil.
Iar daca te deranjeaza cele de pe Instagram, FB si tweeter este simplu: iti inchizi conturile si ai scapat de invidie, frustrare si ura. In prima zi vei bocii, dar te asigura ca iti va fi de 1000 de ori mai bine dupa aceea, cand vei vedea ca ti-a disparut concurenta.

| Rianakkaee explică (pentru Violleta2022):

Mersi frumos! ❤️❤️

| Catrice a răspuns:

Sa slăbești, să-ți schimbi ținută, sa te machiezi.

| mentholinks a răspuns:

Fa sport.Vei arata mai bine.La fete, formele conteaza.