| D1aBl00 a întrebat:

am o problemabig grinEci am instalat GTA SAn Andreas si imi merge sacadat.Eu am claculatorul asa:
-Procesor Intel(R) Celeron(R) 2. 20 Ghz
-2 GB DDR3
-placa video Intel(R) G41 Express Chipset 1024 Mb (32 biti) (64 hz)
-HDD 500Gb
Puteti sa-mi spuneti de ce imi merge sacadat?

Răspuns Câştigător
| Taker99 a răspuns:

Pai e pe domeniul meu!
1.Procesorul Intel bun, n-am ce zice, ar fi fost mai bun unul de 3. 00 Ghz
2. 2GB DDR3 respect!
3.Placa vido n-ar avea probleme la jocuri d-astea!
4.Hdd 500GB la fel respect!
Concluzie:1.Procesorul sacadeaza pentru. ca San Andrea are cam 2. 70 Ghz ca sa mearga bine!
2.Depinde de joc si/sau vechimea Pc-ului!

2 răspunsuri:
| D1aBl00 explică:

Da,pai as mai avea o problema, de curand am constatat ca imi sacadeaza apoape toate jocurile

| crisstii a răspuns:

Da respect tot ce ai e bun dar iti trebuie cel putin 80, 120 hz la sata bafta