| Amaliutss a întrebat:

am o problema...eu joc lady popular sh is la nivelul 3 eshte o misiune care trebuie sa'mi cumpar ceva pentru apartament dar nu stiu cum sa o fac puteti sha ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Deeaa_8846 a răspuns:

Buna.si eu joc pe Lady pai mergi in oras si cauti magazinul de mobila e undeva in dreapta. alegi un tapet acolo iti va aparea o lista apesi pe,, tapete,, vezi care iti place iar apoi alegi culorea la fel faci si la podele apoi deasupra listeai apasa pe cosul de cumparaturi vezi aclo ce ai cumparat si apasa cumpara. Te intreaba daca esti sigura si tu spui ca,, da,, si scopul iti este indeplinit. sper ca te-am ajutat dar daca nu intelegi trim un mesaj cu userul si parola eu iti cumpar si apoi iti schimbi parola. fundita?