| ReggaeGirl a întrebat:

Buna TPU! Am o problema grava! Mi-am pierdut carnetul de note, mai bine zis mi l-a luat cineva si nu il mai gasesc.Sunt in clasa a 5-a si am media generala 10 in ambele semestre. Vreau sa imi fac un carnet nou...de fapt trebuie.Am sa il intreb pe domnul director ce trebuie sa fac.Am intrebat-o si pe diriginta dar ea a zis sa caut mai bine.Problema cea mai grava este daca o sa imi scada nota la purtare?

Răspuns Câştigător
| emosoul a răspuns:

Nu,nu o sa iti scada nota la purtare.Nici nu are de ce.Nu e asa grav daca ti-ai pierdut carnetul, pur si simplu trebuie sa iti cumperi unul nou si diriginta sa copieze notele din catalog pe tot anul in noul carnet. Funda?big grin