| PapushaDeCristaL a întrebat:

Mi-am pierdut poza din carnetul de note de la liceu.Ce pot sa fac caci daca pun alta nu mai am stampila. oare poate sa imi scada nota la purtare?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu mi-am pierdut carnetul de note si am luat altul, apoi i l-am dat dirigintelui sa il stampileze din nou.Pt poza pierduta poti sa pui alta si sa il lasi asa, la scoala nu o sa iti faca nimic pentru ca nu e grav, dar o sa ai dificultati daca vrei sa iti faci de exemplu abonament cu reducere pe autobuz...mai bine vorbesti cu dirigintele si dupa ce gasesti o alta poza o sa ti-l stampileze din nou daca e nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nici nu am avut carnet in liceu