| Alee_1440 a întrebat:

Am o problema. Ieri am primit un mesaj de la un prieten si scria asa : " Fotohttp://shortin.com/sUw" am apasat sa vad, si de atunci chestia asta se trimite la toti prieteni de pe Yahoo, Msn si Skype. Vi s-a intamplat? Ce trebuie sa fac ca sa se orpeasca ca mi se blocheaza si pc'ul cand trimite. FUNDOIII:) (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu mai trebuie sa deschizi mesajele de genu acesta, cand le vezi in mail trebuie sa le stergi direct sau pur si simplu sa nu le deschizi!

Crede-ma ca si eu am patit acest lucru de nenumarate ori, dar dupa aceea m-am invatat mine si nu le-am mai deschis (si dupa aceea nici nu o sa le mai primesti).

Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asa se intampla cu toti care aveti habar de pc
Impuscati-va fratilor
m-am saturat pe cate teme de genu am raspuns
Deschideti toate cacaturile in calculator dupa veniti si va plangeti
Cum sa deschizi ceva care habar ai de unde provine?
Eu unul nu am incredere in cei din lista mea'
Ce pot spune
Mai deschide si alta data'
Poate ti se rupe windows in 2 atunci chiar ca as rade copioshappy
Invatare de mintewinking
Cand te arzi cu ciorba sufli si in iaurt=)

| Echaursi a răspuns:

Draga Liviu,se pare ca suferi e o prostie acuta. In primul rand e fata! In al doilea rand nici tu,care te dai un foarte mare cocos,si un mare Einstein jr. ca ai explicat si ai facut,poate ca de asta te-ai si logat aici,poate ca de asta ai pus si raspunsuri,sub forma sa ajuti,nu inteleg,de ce trebuie sa faci pe tine la o astfel de intrebare,cineva intermediar nu a stiut si a dat click,daca nu vrei sa raspunzi,sau nu ai dispozitie si stii ca ai mai raspuns, evita, care este problema? Toti care ti-au citit raspunsul probabil au ajuns la concluzia ca suferi de o prostie acuta.