| bebitza_9933 a întrebat:

Ptu ajutor! acum 2 zile mi-a venit un mass "Fotohttp://shortin.com/tac" si era o verisoara dea mhea mai mica la pc si a dat pe el si acum se trimite automat tot timpul pe mess! cam din 30 in 30 de min sau ceva de genu? stie cineva cum sa scap de virusu asta. cu antivirusul nu merge. am reinstalat yahoo si nimic. mai e vreo solutia in afara de faptul sa reinstalez tot windowsul?

3 răspunsuri:
| unubunnnn a răspuns:

Depinde ce virus e, deci ce virus e?

| unubunnnn a răspuns:

...trb sa imi spui cum se numeste virusul ca sa iti spun cum se numeste ubdate-ul de la anivirus si celelate solutii

| bebitza_9933 explică:

Dau fundita pls!