| meee_6909 a întrebat:

am o problema la hi5 crying comentariile de la poze si de la profil dispar...am mai multe comentarii dar trebuie sa le sterg pe cele mai recente ca sa apara si celelalte, ce trebuie sa fac?
de exemplu daca la o poza am 30 de comentarii imi apar numai 20...
ce trebuie sa fac sa apara toate?

fundisa!

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Hi.
asta pur si simplu nu este o problema laughing

eu la o poza am peste 1500 de commenturi si chiar nu exagerez sigh

faza e ca ele se aopera practic deoarece hi5 nu permite decat un numar vizibil pe pag pozei aceea. deci in concluziew nu poti face nimic, doar sa le lasi asa la locul lor si sa te uiti la comentarile tutror fotografiilor, acolo vor aparea...

1 răspuns:
| Pitic a răspuns:

Nu au loc sa intre toate ele se salveaza nu se sterg numai ca nu au cum sa apara le poti vedea daca dai la profil si dai clik pe numarul comentariilor de la fotografiii iti apar acolo toate.
Funda te rog happy