| Magnific a întrebat:

Buna TPU am o problema la o tableta cu ( o.s andorid ) am instalat un Launcher de pe Google play am deschis-o si am dat sa so foloseasca intodeauna si problema e ca acum numai stiu cum sa fac sa ma intorc la launcher-ul "original" de fapt stiu cum dar numai daca dezinstalez launcher-ul si nu vreau asta ca poate mai am nevoie de el happy alte optiuni care ar mai fi? va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa il dezinstalezi pe asta de pe google play, stiind care e dupa nume il poti reinstala oricand. Sau poti sa intrii in setari si sa il schimbi de pe acolo, nu stiu pasii exact pentru ca nu stiu ce versiune de android folosesti tu. sau mai poti sa intrii in meniul principal si vezi daca ai vreo iconita pentru acest launcher nou, daca da, intra pe ea si cauta sa ii dai disable.