| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Am instalat din greșeală Crossbrowse App Launcher și nu știu cum îl pot dezinstala. Mă poate ajuta cineva? Și când vreau pe chrome să deschis o nouă pagină, îmi apare ceva cu Plus Network iar eu vreau să fie google, doar google.

4 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Bună Neo, cred că trebuie să intri la :
1. COMPUTER
2. UNINSTALL OR CHANGE A PROGRAM
3. Cauți în listă Crossbrowse App Launcher
4. APEȘI PE EL, DAI UNINSTALL.
5. Urmezi pașii, și SUCCES! happy

| Neo12 a răspuns (pentru IonutCG90):

Nu e acolo.

| IonutCG90 a răspuns (pentru Neo12):

Intra in CHROME, dai click pe un pătrat cu 3 linii orizontale una peste cealaltă, apoi dai MORE TOOLS, apoi dai EXTENSIONS, apare acum?

| IonutCG90 a răspuns:

Sau dacă nu, intra aici:

https://support.google.com/chrome_webstore/answer/3060053?hl=en-GB

Apoi dai click pe For Your Desktop, apoi dai click dreapta și Remove from Chrome. Sa-mi spui te rog cum decurge.