| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mai demult am avut foarte multe cosuri, dar am facut tratament si acum nu mai am decat 1-2 mici.Dar mi-au ramas cateva urme de la cosurile care le-am avut mai mari, care se vad cam naspa de aproape. Exista vreo cale sa scap de ele? Si daca de, cum?

5 răspunsuri:
| RahheBlue a răspuns:

Zinerytul e foarte bun si eu am patit asa si de cand m-am dat cu zineryt am o fața catifelata si fara nici-o urma

| Neo12 a răspuns (pentru RahheBlue):

Să ştii că nu la toată lumea foloseşte. Cu 2 sticluţe din alea m-am dat şi au fost pentru tratarea coşurilor, dar rezultate foarte puţin vizibile. Mai bine ar merge la dermatolog. A cerut ceva pentru scăparea petelor, nu pentru coşuri. Fii mai atentă!

| 0Alexander0 a răspuns (pentru RahheBlue):

M-am dat cu Zineryt, dar nu aveam rezultate foarte bune, decat unele minore, decat cand am inceput sa ma dau cu Mask Plus, Skinoren si sa iau pastile Doxiciclina ATB, si aproape ca nu mai am niciun cos si inca il mai fac. Vreau doar sa stiu de ce am ramas cu urme si cum pot sa scap de ele.

| 0Alexander0 a răspuns (pentru Neo12):

P.S Am fost la dermatolog

| RahheBlue a răspuns:

Poate depinde de fiecare piele eu chiar am vorbit foarte serios cu zinerytul acum nu stiu ca eu am folosit mai demult aceasta crema si nu prea isi facea efectul in 2-3 maxim zile dar cam intr- o saptamana am vazut diferenta ( caci nu mai erau cosuri) si dupa am cumparat o crema buna de la magazin pentru catifelare ( o am chiar si acum) si e chiar super