| мιcнєℓℓє a întrebat:

Am o problema mare cu doua prietene.In ultima vreme nu mai suntem asa apropiate,adica ele nu ma mai cheama afara, ele merg singure, doar ele doua si ma simt prost.Astazi am vb cu una dintre ele si a ramas sa ma intalnesc cu ea la ora 12. Dar, apoi mi-a zis ca nu mai merge ca trebuie sa mearga cu cealalta colega dea mea sa isi ia o preche de blugi si mi-a spus ca merge si tatal celeilalte fete si ca nu pot veni ca sa nu ia tot neamul.Va dati seama ca si de data asta m-am simtit prost.M-am certat cu fata aia pe mess si mi-a dat ignor.Nu stiu ce sa va zic eu nu as face asa ceva nici odata daca mergeam cu una dintre ele in oras, eu o invitam si pe cealalta, dar ele nu.Si acum sunt in oras cred.Ce ar trebui sa fac? Nu prea as vrea sa le vorbesc, deoarece vrau sa isi dea singure seama daca au gresit sau nu.Credeti-ma pana si sufletul imi este suparat.Va rog frumos sa imi dati sfaturi!crying

1 răspuns:
| best78 a răspuns:

Pai cred ca ti-ai dat singura raspunsul si anume sa nu prea mai vorbesti cu ele ca sa isi dea seama ca au gresit ignorandu-te.