| Dariooo a întrebat:

am o problema. mi-am facut id de messenger nou si am adaugat cateva persoane in lista, acum nu ma mai lasa sa adaug, iar cele care imi dau cerere si le dau accept, intra la adress bookfrustrated. Ce pot sa fac?straight face
Va rog, ajutati-masad

Răspuns Câştigător
| DontHaveANamee a răspuns:

Hmm. Exact asta am patit si eu. Pai din pacate nu poti face nimic, decat sa intri pe alt calculator sau sa astepti 2-3 zile.winking. Dar stai linistit, asa se intampla cand ai un id nou, si bagi id dupa id. Dar chestia asta e temporara, tine maxim 3 zile.

1 răspuns:
| TpU_3024 a răspuns:

Am si eu problema asta!
Multumumesc foarrte mult mamaligavsmandarina! dar esti sigura ca dupa 3 zile pot sa adug cate persoane vreau?